| catalinbbb a întrebat:

Cred ca ati mai vazut posturi lasate de mine ca sunt foarte gelos de eram suparat cand iubita mea pleca pana in oras sa isi caute ceva sau sa isi cumpere ceva nu vreau sa o las singura o clipa
nu mi-a trecut gelozia dar mi-o tratez. incerc sa nu ii mai arat. acum e o alta problema sad
luna martie. 1 martie. cand toti baietii aduc martisoare fetelor. si ma gandesc prin liceu pe la ea care o ia in brate care o pupa si voi ce spuneti. ce sfaturi imi dati?
eu zic sa ii zic sa nu primeasca sa se pupe imbratiseze pentru martisor de la alt baiat ce nevoie are ea de martisor de la alt baiat si sa il mai si pupe si imbratiseze.
nu voi scapa niciodata de gelozie crying

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing ce amuzant comentariul tau: eu zic sa ii zic sa nu primeasca sa se pupe imbratiseze pentru martisor de la alt baiat ce nevoie are ea de martisor de la alt baiat si sa il mai si pupe si imbratiseze. Daca o vezi mai ciudata cu tine si simti ca e diferita atiunci are pe altul.

| alessia5158 a răspuns:

Esti pe calea cea buna! --- mai ai un pic si te lecuiesti de gelozie!--- trebuie doar sa mai primesti ceva bobarnace caci, stii si tu, " orice sut in spate este un pas inainte "!

| buterfly a răspuns:

Deci pentru inceput draga Catalin te-as sfatui sa faci ceva in privinta geloziei tale!straight faceNu e un lucru DELOOOK bun! Deja la tine a devenit o obsesie si plus de asta daca o sa continui tot asa o sa o pierzisad...pentru ca la un moment dat o sa se sature si ea de gelozia ta...
Nu pot sa te inteleg daca ea e alaturi de tine inseamna ca te iubeste de aia sunteti impreuna...nu are nimic daca primeste martisoare de la baietii de la ea de la scoala...
Nu te mai agita atat, pentru ca hellooo e doar un martisor...
Nu pot sa imi dau seama de unde atata gelozie! Nu ti-a demonstrat ca te iubeste?
Incearca sa iti revizuiesti comportamentul pentru ca astfel o vei pierde.cand esti pe cale sa faci o criza de gelozie gandeste-te la momentele frumoase si la faptul ca iubesti si te iubeste!:X
Take care!

| 4b a răspuns:

laughing ce tare esth...aoleo, lasa frate gelozia de'o parte ca nu rezolvi nimic cu eawinking

| Pitic a răspuns:

Bine te am gasit :X am aceeas problemaca si tine gelozia bat'o vina da eu sunt fata
Nu iti face griji daca o pupa pe obraz desi nu vad rostul dc sa o pupe care e faza mai ales dc sa o ia in brate ii da martisoru ea zice mersi si gata, eu una nu as pupa nici un baiat asa ca imi da ceva si chiar daca asa face asta prietenul meu nu s'ar supara in schimb eu m'as supara daca l-ar pupa vre-una pe el x(
Si eu incerc din rasputeri sa scape de gelozie sunt geloasa nu suport ca prietenul meu sa vorbeasca cu colegele lui sau sa se uite la vreo fata in afara de mine, ma enervez foarte repede si nu stiu ce sa fac sa nu mai fiu asa.
Incerc sa ma gandesc ce simt eu cand vad un baiat frumos si raspunsul e NIMIC absolut nimic mi-as dori ca si el sa simta acelasi lucru cand vede o fata pe strada. dar na e barbat si are nevoi si nu stiu mai ce.
Vorbeste si tu prietena ta si spune-i ca nu ar trebui sa ii lase pe baieti sa o pupe chiar si pe obraz se obisnuiesc asa si si dupa isi permit mai multe.
Nu inteleg dc esti gelos ca se uita alt cineva la ea se uita daca e frumoasa cum sa u se uite, daca se uita ea la altcineva nu esti gelos? Ca eu sunt cel putin disperata mi se urka sangele la cap
Poate ar trebui sa te abtii macar 1 zi sa nu o mai suni asa des si ar fi bine sa nu iti mai faci gand rau ca se da cineva la ea sau pune mana pe ea, gandeste-te ca ar stii sa ii dea cuiva peste bot la propiu daca s'ar lua de ea.
Sper sa te vindeci, daca reusesti sa imi trimiti reteta neaparat

| Ralucca a răspuns:

Omule... uite. priveste asa : daca nu vei inceta ea te va parasi! u cum crezi ca se simte fata aia?! Are si ea nevoie de spatziul eiwinking.Eu intzleeg ca o iubesti.dar nu ii arata prin gelozie laughing. Fa.i si u cadouri straight face.si mai lasa geloziawinking

| MaryaC a răspuns:

Nu e nimic rau in a primi un martisor de la colegii ei sau de la amici,Nu trebuie sa fi gelos pe chestia asta pentru ca mai mult rau iti faci tie.e bine sa mai fi gelos din cand in cand, asa ii arati ca iti pasa si ca o iubesti, dar sa nu intreci limita si aceea sa gelozie sa devina o gelozie "bolnava". Trebuie sa ai incredere in ea si daca te iubeste nu ti`o fura nimeni:p. Succes

| MaryaC a răspuns:

Nu e nimic rau in a primi un martisor de la colegi sau de la amicii ei,nu ai dc sa fi gelos.E bine sa mai fi PUTIN gelos din cand in cand,pentru ca asa ii arati ca o iubesti si iti pasa de ea, dar sa nu intreci limita si sa nu devina o gelozie "bolnava". Trebuie sa ai incredere in ea si daca te iubeste nu ti`o fura nimeni, stay linistit.Succes!

| MaryaC a răspuns:

Lasa geloziaa si daruieste`i si tu un martisorbig grin

| catalinbbb explică:

Cadouri ii fac. are ce vrea de la mine
dar.
cum sa stiu eu ca. deci eu sunt acasa. bine mersi sau unde sunt eu.
iar ea e la scoala, vesela, rade. caterinca. pupaturi cu baietii, ca multumesc de martisor. cum sa o pupe altu?
ce dzeu...

| giugiuka a răspuns:

Catalin eu am un iubit foarte gelos da nici chiar asa sa nu ma lase sa primesc un martisor sau sa imbratisez pe candva cand primesc martisorul te rog eu mult stiu cum e si cred ca prietena ta simte la fel. vei arata ca un obsedat si o vei indeparta de tine