| RazzyFUnik a întrebat:

Salut exista soft google maps pentru instalare in pc? ( chiar si cu comexiune online pentru harti)
Google Earth nu imi e prea mult de folos.

2 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Dupa parerea mea, google maps e cam acelasi lucru cu google earth. Acum, depinde pentru ce iti trebuie, dar daca iti trebuie pentru rute(navigatie) iti recomand iGO 8 PC version ( http://gpszone.ro/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=14 ).Ca sa ai acces la sectiunea de download trebuie sa te inregistrezi (e gratis si rapid) si gasesti, acolo, pe forum toate indicatiile de instalare. Bafta!

| motherfucker a răspuns:

Dar ce are google earth? sincer ala e cel mai complex program de vizualizare a hartilor, care e gratuit ma refer. Incearca si tu google maps online daca nu... dar e aceeasi chestie