| Aero17 a întrebat:

Salut, Fratiiorul meu joaca NFS WORLD si daca nusi gaseste un nume careí place il sterge. Ma puteti ajuta si pe mine ca sa-l fac pe fratemiu fericit. Dar cuvintele sau numele sa nu fie simple ca tweety. Multumesc din inima

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis

e o boala la plamani

| gocops a răspuns:

DriveForLife big grin sau NeedMoreSpeed sau Kinsey sau Reload sau Gleace infine nu stiu la ce te referi la sa nu fie simple

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EuBossuBossilor (un prieten de al meu il foloseste)
BestPlayerNFS
IlikeNFS

| Peter28 a răspuns:

Iti spun eu mai multe : after^dark|wada@world (sau poti pune orice cuvant dupa @) ShAkAll, ||FlashDecker||.

| Stanculete_Florin_1998 a răspuns:

Tweety1345