| ralluca15lp a întrebat:

ieri am primit la scoala o foaie pe care trebuie sa ne scriem datele personele - ale mele si a unui parinte care completeaza hartia - precum numele, localitatea, judetul, seria si numarul buletinului mamei si cnp meu si al mamei ( ea completa foaia). A doua zi colegii de la scoala mi-au spus ca nu mai dau foaia pentru ca daca ne-am dat cnp, cei de la bucuresti care iau foile pot sa ne ia toti banii de card. E adevarat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate erau niste foi pentru redirectionarea unui procent din impozit catre anumite asociatii. Nu o sa iti ia nimeni banii.

| SabbySabbynutza a răspuns:

Utf.Stai linistita ca nu iti ia nimeni banii:*.Cnp nu.i ajuta cu nimic.Trebuie sa stie un cod pe care mama ta la pus cand a facut cardul.Nu mai crede tot ce ti se spune acele foi sunt pentru ca ministerul a cerut profesorilor activitatea in laborator adica laborator de chimie..bla bla bla.Nu se intampla nimic am primit si eu una astazi.

| XxMALVIxX a răspuns:

E adevarat pe dracu' laughing. Te-au mintit! Cum sa faca 'aia de la Bucuresti' asa ceva? Doamnee laughing Si-au batut joc de tine.laughing Mi se mai intampla! laughing

| oanalovesit a răspuns:

Nu e adevarat, si la mine s-a facut chestia aia. happy e pentru o chestie. sa faci orele pe calculator. adica. fara caiet etc. cel putin eu asa am auzit. thinking