| skull12 a întrebat:

Salut, ieri mi-a trimis cineva un colet (ora 18), iar azi de dimineata pe site-ul celor de la FanCurier imi zice ca este in curs de livrare si este la vreo 25 km de mine, este ora 13 si nu am primit mesaj de la curier, mai sunt sanse sa vina astazi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la ora 18, cand va ajunge. Posibil sa aiba vreo 100 de livrari intre tine si ala de unde a preluat pachetul (in astia 25km )
Rabdare!

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fan curier lucreaza pana la 17-18

| skull12 explică (pentru suntserios):

Ok, dar nu trebuia sa primesc mesaj pana acum?

| skull12 explică (pentru Violleta2022):

Ok, dar nu trebuia sa primesc un mesaj de la curier pana in acest moment?

| Violleta2022 a răspuns (pentru skull12):

Iti va trimite cand se apropie de tine, peste cateva ore

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că mâine. Ți l-au expediat târziu, abia la 18.00.
Cel mai bine, sună la firma de Fan Curier din orasul tău și îi rogi frumos să îți spună dacă au un colet pe numele tău, care trebuie să îți sosească azi. Ei verifică și îți vor spune cu exactitate, dacă a ajuns.

| Fatamuntilor a răspuns:

In cei 25 km, probabil mai au si alte livrari!
Te va anunta cand este prin apropiere!

| skull12 explică (pentru Violleta2022):

Nu prea cred, daca vine azi, ai funda =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livreaza doar in ziua in care e preluata de curier din hub

| skull12 explică:

Multumesc, a sosit!

| Violleta2022 a răspuns (pentru skull12):

Bravo! Ma bucur pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum a planificat traseul. Orice șofer își organizează traseul și ce trebuie sa facă mai întâi. În cazul meu Fan Courier a livrat numai după-masa. Au fost mai multe experiențe cu ei și mereu a livrat după ora 15, cel târziu 17:30.