| PsyhoChild a întrebat:

Am comandat o husa pentru telefon acum o saptamana de pe eMAG si inca nu mi-a ajuns.
Problema este ca ieri dimineata am primit mesaj ca va veni curierul (firma este FAN Courier) in aceeasi zi, dar nu a venit. Am intrat la ei pe site sa urmaresc comanda si la status spune asta:
"Ultimul status al expeditiei: contactat, livrare ulterioara in data
12.06.2020 18:24"
Eu nu am primit niciun apel telefonic ieri de la curier sau ceva de genul. Pe eMAG inca apare ca produsele se afla in curs de livrare.
Credeti ca ar trebui sa sun la asistenta sau sa mai astept o zi, doua?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Mai fac asta curierii, probabil i se termina programul si nu a mai avut chef sa livreze si o baga pe aia ca te-a contactat si nu ai raspuns. Daca nu livreaza nici azi suna la asistenta si vezi ce s-a intamplat cu husa ta.

| PsyhoChild explică (pentru Intruder19):

A venit ieri, nu lucreaza vinerea si duminica

| Intruder19 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Cum sa nu lucreze vinerea, am primit colete vinerea de m-am plictisit, au program pana la 5 de luni pana vineri, sambata au program pana la ora 1 iar duminica nu livreaza.