| anonim_4396 a întrebat:

Cine a mai primit colete de la Cargus Curier? am comandat ceva pe net si mi au trimis mesaj ca ajunge azi. oare mai sunt sanse sa vina la ora asta?

2 răspunsuri:
| Boss_Cristinel_1980 a răspuns:

Am comandat ceva pe net acum o saptamana, ieri m-au sunat sa imi zica ca, COLETUL DUMNEAVOASTRA O SA AJUNGA ASTAZI DUPA ORA 14. S-A FACUT ORA 19:30, coletul -canci.am sunat la dispecerat si am facut puțina panarama. Intr-un final ajunge coletul la ora 16:45. Cea mai neserioasa firma.

| express11 a răspuns (pentru Boss_Cristinel_1980):

Esti cam fraier.din cauza ninsorilor, circulatia este varza.