| mtw123 a întrebat:

Imi trebuie si mie un program ca sa scriu niste mesaje, gen cum le scrie curierul daca stiti alb pe negru. Sugestii?

Funda

2 răspunsuri:
| GabrielKOWALSKY a răspuns:

Foloseste WordPad

Bula
| Bula a răspuns:

Cu programul Paint (program pentru desenare din pachetul Windows) poti face imaginea etichetei, colorand fundalul in negru, iar literele de culoare alba.
Salvata imaginea, o poti tipari exact cum vrei.

Atentie!
Daca faci fundalul negru, la tiparire se va consuma cantitate foarte mare de toner, iar cu nici 20 pagini A4 tiparite te poti trezi cu cartusul de cerneala negru - golit complet!