| lucian13 a întrebat:

Stiti vreun program cu care sa pot scrie ceva (la la la la la la) si el sa imi faca o voce care poate sa zica ce scriu eu?! happy

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Talk It.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Poti intra pe www.ivona.com, e un site bun.
2)Sau poti intra pe www.zedge.com, iti faci cont si ai Voice Maker, iar acolo poti face melodii, care sa aiba ca si versuri, cuvintele pe care le scrii tu.
3)Mai poti intra, pe calculator, la bara de start > settings > control panel > speech, iti alegi o voce si scrii cuvintele.

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!