| maryelena a întrebat:

Mi-a expirat licenta la un program si acolo scrie daca il vreau sa-l cumpar, am dat acolo dar mi-a aparut ceva care trebuia sa scriu nr de pe card, dar eu nu am card! Altfel cum as putea sa-l cumpar? Sau stiti un program care sa aflu codul acela? Imi trebuie urgent acest program si nu exista versiunea free, peste tot este cu licenta.

5 răspunsuri:
| ȘtefanLamas a răspuns:

Lasa denumirea programului si versiunea si-ti trimit eu codul de inregistrare.
Numai bine!

| ZuAgain a răspuns:

Da imi spui si mie progamul tias putea face rost de cod, asa ai putea folosi progamul.

| Georgy_1051 a răspuns:

Dar nu trebuie sa-l descarci, daca mai sti de unde ai luat programul intra acolo si ia-ti o licenta noua si e gratis. Apoi, dupa ce ai luat licenta dai sa te inregistrezi si scrii acolo unde trebuie ce trebuie. E mai simplu si nu e nevoie de banibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si Gabriela exista mai multe servicii prin care poti plati dar daca nu ai card si nu poti plati alfel va trebui sa-ti faci card sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi programul