| roby223 a întrebat:

Salut, locuiesc in Austria si vreau sa cumpăr o carte online pe care sa o pot plati direct in euro si sa imi fie trimisa la adresa din Austria.
Exista vreun seit care sa faca livrari si in afara României?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Https://www.libhumanitas.ro/livrare-internationala

Dar dacă poți apela la cineva din țară, îți recomand cărțile de la librăria www.viatasisanatate.ro
Sunt cărți care le găsești gratuit aici: https://m.egwwritings.org/ro/folders/216
Sau în aplicația "EGW Writings 2" de pe Google play.

| GouDidodino a răspuns:

Mai bine te uiti la un film

| Osneros a răspuns:

Nu, toate site-urile care vand ceva pe lumea asta nu vand in afara Romaniei.

| laurentiutirei a răspuns:

De ce nu cumperi o carte digitala.pdf?

| alexcucu77 a răspuns:

Nu cred ca exista, dar dacă ai pe cineva in România, o poate trimite prin DPD, face livrări la nivel internațional.