| Fuckerbgd a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva am o problema...
Cand scriu apas tastele iar dupa 2-3 secunde de ce e foarte enervant daca ma-ti putea ajuta happy

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Poate scrii prea repede...cateodata mi se intampla si mie.sau e netu de vina ori iti trebuie alta tastaturahappy

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Dupa 2-3 secunde ce?

| Psihoyounger a răspuns:

După 2-3 secunde ce se întâmplă? Te-aş ajuta cu cea mai mare plăcere dacă ai zice ce se întâmplă.

| DexterKill a răspuns:

Fii mai atent mosu, nu fi grabit atunci cand scrii si incearca sa te uiti la tastatura

| eL3cTr0 a răspuns:

Si noi cand scriem apasam tastele.Pai de ce sa fie enervant ca apesi tastele cand scrii? Nu am ce sa iti raspund pentru ca nu am inteles NIMIC!

| Fuckerbgd explică:

Ma scuzati uite ce ziceam nu a mai aparut Can scrius apas tastele iar dupa 2-3 secunde apare...