| Csm_Chelu_1992 a întrebat:

Salut,ma poate ajuta si pe mine cineva? Sunt absolvent al unui liceu care la sfarsit mi'au oferit diploma de Tehnician in Transporturi...ce sa fac cu ea? de 5 luni tot caut de munca si nu gasesc nimic, are cineva ceva idei? dau funda...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic cu ea daca nu ai si ceva relatii pentru a gasi de munca. Incearca sa-ti continui studiile, in speranta ca pana vei termina, poate vor veni vremuri mai bune.

| Maj3stic a răspuns:

Sa te pisi pe ea eu am tehnician un undustrie alimentara si nu faci nimic cu ele