| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu un link de download la Gigabyte Radeon 9600 PRO Series placa video. driver pentru windows 7? big grin va rooog big grin Funda daca imi spuneti cum se da fundalaughing

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salve!
Nu mai cauta drivere, cauti degeaba, sau daca totusi gasesti constati ca nu e ceea ce trebuie.Si eu mi-am bagat Windows 7 acum cateva zile si am inebunit cautand pe net driverul de la placa mea pe care W7 nu-l recunoastea.Tot ce ai de facut e sa setezi calculatorul sa caute toate updaturile pentru calc tau si sa te intrebe, fara a le instala. Iti vei da seama cu siguranta despre ce e vorba. In cazul asta, la fiecare pornire a calculatorului te va anunta ce updaturi sunt, iar tu trebuie sa alegi ceea ce te intereseaza pe tine, dar ai grija sa te feresti de up-daturile la windows daca nu ai versiune oficiala instalata. happy
Iar ca sa dai funda e de 100 de ori ma simplu, in dreapta raspunsului meu vei vedea o... funda portocalie cu cifra 1 pe ea. Click pe ea si ai acordat funda!hee hee
Succes