| andrew007 a întrebat:

Salut, mai am puțin si intru in vacanta de vara. As vrea să îmi găsesesc un loc de munca dar nu stiu ce si unde sa caut, vreau niste sugestii
PS: AM 18 ANI. Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| RappaNow a răspuns:

Nimeni nu poate alege ce poți tu lucra, caută ceea ce îți place cu adevărat pentru a lucra fără a te "sătura" de munca ce o vei face. Întreabă tot felul de persoane care crezi tu că știu câteva locuri libere pentru munca ce o vrei tu, dacă nu găsești poți căuta și pe net, este o sursă liberă de Căutare, poate vei găsi. Mult noroc happy