| bogdan3vl a întrebat:

mi-am instalat programul ala de arata melodiile din winamp la status la mess si cateodata mai ascult manele sau muzica din anii 70-80 si nu vreau sa vada asta cei din lista mea de mess.stiu ca o setare ceva care pot sa dezactvez programul dar am uitat-o (nu il dezinstalez ca mai am nevoie de el).
dau funda celui care imi spune cum se dezacctiveaza si sa nu veniti cu comentarii de gen manelarule sau chesti de genu, mai bine abtineti-va

4 răspunsuri:
| bogdan3vl explică:

Am rezolvat nu mai e nevoie

| Sperman a răspuns:

Manelarule, huuuoooo, huuuooo! laughing

| shnako a răspuns:

Hahaha, ti-am zis eu ca esti un cocalar trist laughing

| aaaaaaa1 a răspuns:

Iti faci un id si nu bagi pe nimeni acolo decat pe tine.
intri mai intai pe id-ul care nu ai pe nimeni in lista si dupa intri pe id tau care stai de obicei
sper ca te-am ajutat
fundã te roog sau apesi la winamp CTRL+P te duci la te duci la general purpose apesi pe yahoo messenger now playing si dai jos unistall
fundã?