| anonim_4396 a întrebat:

Buna am avut instalat programul acela care îți arata la status ce melodie asculți, am schimbat versiunea la mess iar acum când ascult muzica cu winamp îmi apare un mesaj ceva de genu error status. Il închid și iar apare și iar și iar. Ce sa fac sa scap de el am încercat sa schimb si winamp-u dar degeaba.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deschizi winamp : Options -> Preferences -> Plug-ins -> General Purpose -> Click pe "Y! MS Status Changer v0. 7 [gen_yms. dll] -> Uninstall selected plug-in.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Programul care il ai sa-ti arate piesele nu e compatibil cu versiunea noua de mess.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza programul pentru ca nu este compatibil cu versiunea de messenger! De obicei programul care iti arata la status ce melodie asculti merg la versiunile vechi de messenger...