| jrjrjeee a întrebat:

Mi-am luat un joystick SRXJ-03 si nu prea stiu sa il folosesc.Imi puteti spune ce functie are fiecare buton? M-ai interesa in jocurile: fifa si la jocuri cu masini.

4 răspunsuri:
| hrdcore a răspuns:

Tare laughing ti-ai luat joistick si nu stii sa il folosesti laughing, chestia aia ca o p. a o iei in mana si apesi pe butoanele de acolo cred, oricum cred ca ti-am fost de ajutor rolling on the floor

| hrdcore a răspuns:

Nu te enerva asa de tare, glumeam, dar fifa eu stiu ca se poate juca cu controller sau cu tastaura

| jrjrjeee explică:

We hrdcore nu manca bors daca nu stii nimic. Zimi tu cum dau la fifa 07 sut pe jos tare cu joysticku? Ca te crezi smecher si app aici e TPU(TOTI PENTRU UNUL) eu daca am pus o intrebare nu trebuie sa raspunzi ironic