| ycz a întrebat:

Salut
Momentan am un singur cont ca Administrator
Cum procedez sa creez un al2lea cont, dar sa separ fisierele si programele de la Administrator fata de cele de la noul cont?

Multumesc

1 răspuns:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> user accounts -> manage another account -> click pe contul "Guest" -> turn on
sau
control panel -> user accounts -> manage another account -> create a new account -> pui un nume -> standard user. (poti alege si administrator dar nu o sa fie nici o restrictie) -> create account