| Ady_5089 a întrebat:

noua melodie a lui Miley(Miley Cyrus - Who Owns My Heart)http://www.youtube.com/watch?v=3m3-PFjjix0&feature=playe r_embedded#! imi pare cunoscuta si imi aminteste parca de alta melodie(mai ales refrenul). Stie cineva cu ce melodia seamana?(mentionez ca nu versurile imi amintesc de o alta melodie ci ritmul)

5 răspunsuri:
| kUuKii a răspuns:

Asa-i
Seamana forte mult cu o alta melodiethinking
Dar nu`mi amintesc care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can"t be tamed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si mie mi se pare ca semana cu o melodie si imi place foarte mult melodia pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se pare. pot sa jur ca e o melodie romaneasca de prin anii 90. din cate tin minte avea videoclipul filmat parca intr-o discoteca dar nu mai retin trupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom Boxer ft Marina - Nopti de mai, mie asa mi se pare