| CioreiBleuh1 a întrebat:

Salut, particip la programul euro 200 si m-am intrebat de primesc banii in mana sau e ceva voucher si daca este un voucher il pot folosi pe siteul ebay?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu vad nicaieri daca este un bon valoric sau bani, dar uite care sunt conditiile.
Banuiesc ca este vorba de un bon valoric, care se poate "cheltuii" numai in anumite magazine, nu pe ebay sau alte site-uri straine.

https://www.chem.uaic.ro/ro/anunturi-2021-2022/euro-200.html

| Wr3nch a răspuns:

Un bon care e valabil doar in unele magazine fizice si online romanesti.

| Iote a răspuns:

E un bon valoric care poate fi folosit doar in magazinele care au intrat in acest program. Nimeni nu deconteaza catre ebay.