| nimicitorul a întrebat:

Salut,pot sa ma joc temple run pe telefoanele Evotech Armada si Evotech Cyano? Funda! Dar vreau raspuns soncer ca varamea are Allview a4 all si are 256 ram si ii iese din joc.Multumesc >anticipat

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

, şi eu am acest telefon şi din câte am înţeles este că are prea puţină memoria ram, aplicaţiile din telefon consumă prea mult şi de aceea îţi iasă afară din joc.

| I0NUTZ a răspuns:

Temple Run2 se poate juca daca ai Android 2.1+ si daca ai minim rezolutia ecranului 240x320