| rambo134567 a întrebat:

recent am dus un telefon in garantie si am primit un mail de la ei in care scria..."finalizata cu statusul: DEFECT NEMANIFESTAT. "
Ce inseamna defect nemanifestat? nu avea nimic telefonul sau?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca telefonul n-are nimic. Asa am patit si eu si a trebuit sa-l trimit iarasi. Daca l-ai trimis in Bucuresti, e clar. Eu l-am trimis la Brasov iarasi si s-a rezolvat. Era o problema de soft.

| untu a răspuns:

Inseamna ca nu are nimic de la hardware, este posibil de la soft sau de la grafica!

| BloodyLips a răspuns:

Ca defectul nu s-a manifestat.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Da,telefonul tau nu avea nimic sau este posibil sa nu-i fi dat de cap si sa-ti ofere altul in schimbul celui defect.