| 2008anonim2008 a întrebat:

Stie cineva care este programul de vizite de sambata la spitalul Grigore Alexandrescu?

Răspuns Câştigător
| MARYOEM9 a răspuns:

Funda!
Programul de vizită al aparţinătorilor pacienţilor internaţi este: de luni până vineri în intervalul orar 15:00-20:00, iar în zilele de sâmbătă şi duminică între orele 10:00-20:00. In timpul vizitei, vizitatorii trebuie sa poarte pelerina de protectie si sa nu se aseze pe patul bolnavilor. Nu se permite accesul simultan al mai multor vizitatori la acelasi bolnav.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Zilnic, între orele 15-17. (daca datele de pe site sunt actualizate)
http://spitalulgrigorealexandrescu.ro/......am-vizite/