| cristyle a întrebat:

Salut stie cineva cum pot sterge toate mesajele o data la Yahoo! Mail?

Răspuns Câştigător
| zapazapacita a răspuns:

Intri la conversation history si iti apar acolo toate mesajele, si undeva are un cos de gunoi, dai pe o persona din lista de mesaje cu care ai vorbit, si apoi dai pe cosul de gunoi si gata... sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ai sus deaspura tuturor casutelor o casuta care le bifeaza pe toate

| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

Pentru a şterge toate mailurile din Noul Yahoo Mail, printr-un singur click, trebuie să faci câteva setări speciale în contul tău de Yahoo!:

- Intră în contul tău de Yahoo utilizând pagina: Yahoo Mail

- după ce ai intrat în cont, mergi la Options (butonul Options se află în partea stânga sus)

- din listă alegi opţiunea Mail Options

- la General bifezi opţiunea: In a scrolling list (hide Preview Pane)

- în lista din stânga faci click pe Signature (dând click pe Signature, setările din General vor fi salvate automat)

- mergi la Inbox şi bifează opţiunea din stânga tab-ului From (toate mailurile vor fi selectate automat)

- apasă butonul Delete şi confirmă ştergerea mesajelor apăsând butonul OK

Aceasta este cea mai simplă modalitate de a şterge mailurile din Yahoo, cu un singur click!

| zapazapacita a răspuns:

Nu este complicat.

| Gadja_Vasi_1992 a răspuns:

Rau stitimai oameni buni laughing)