| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva cum sa fac sutritari la videoclipurile mele dar nu cu youtube cu un program dar sa le subtritrez in calculator si dupa sa le pun pe siteul meu subtitrate sau daca exista ceva in care oameni sa isi aleaga subtitrarea direct de pe site fara sa le mai subtitrez eu
mersi

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sa faci tu traducerea e mai complicat si ai nevoie de vreo 3 programe, nu e chiar atat de simplu... Nu stiu exact pentru ca m-am plictisit numai cand citeam tutorialul apoi sa mai si fac ceva... laughing)
Un program ce mi-a ramas in minte e : Notepad++ celelate nu le mai stiu big grin
Cel mai simplu sa descarci subtitrarea iar cu un convertor video cum ar fi : Any Video Converter incluzi subtitrarea in video ce nu mai poate fi sters niciodata! Bafta!