| Eu500 a întrebat:

Salut sunt darinel si am si eu o intrebare eu am ps 3 si am fifa 2011 cum pot sa-mi bag echipele romanesti adica liga 1 cu steaua dinamo si celalalte

2 răspunsuri:
| AndutzaAndu09 a răspuns:

Baiete... nu ma pricep la toate jocurile de football dar am aici ceva care te va ajuta

http://ro.wikipedia.org/wiki/FIFA_11

fundita?;;)?

| Reminisce a răspuns:

Îmi pare rău dar nu există așa ceva pentru PS3. PS3-ul nu este un calculator, este o consolă și doar cei care se ocupă de producerea jocurilor originale pot să facă îmbunătățiri la un joc. Din păcate, nu vom avea prea curând echipe românești în Fifa.