| cr1571n3l a întrebat:

Salut, tatal meu cauta oferte de munca in Romania, mi-a cerut sa fac un anunt pe internet ca cauta loc de munca, unde as putea face acest anunt? pe ce site? mutumesc (deci cauta de lucru in Romania nu si strainatate vrea o oferta de munca) multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, acum depinde in ce localitate sunteti (din pacate nu toate au oferte de munca suficiente sau chiar nimic) dar de gasit gaseste numai sa mearga la biroul de somaj sa intrebe ce e de munca.

| Aware a răspuns:

Uite, incearca acest site sper sa te ajute si tatal tau sa isi gasesca un loc de munca http://www.ejobs.ro/.