| Gabyx2 a întrebat:

Știe cineva cum fac rost de mp3 la o melodie? Cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Intra pe Google, si in casuta de cautare vei scrie titlul melodiei + mp3.
Ex: Ninge, ninge mp3

| florinmuresan91 a răspuns:

Ciudata exprimare dar daca am inteles eu bine iata raspunsul cand auzi piesa pornesti aplicatia de pe tel shazam afli denumirea ei iar mai apoi o cauti pe net si daca nu o gasesti decat pe Youtube sau in alta parte dar sub forma de videoclip folosesti Youtube converter si gata