| Negulescu_Andrei_1975 a întrebat:

acum 3 sau 4 luni am cumparat din Carrefour o tableta Goclever A104.2 Tab si de un timp nu se mai conecteaza wi-fi-ul bine, adica se face gri dar dupa aia nu se mai face albastru ca sa ma conectez la Google Service, cear trebuii sa fac, oare sa schimb androidul, si daca pierd garantia? Acesta este linkul inca nu i-am facut update: ( http://www.downloadsource.net/......04-update/ )

ajutati-ma VA ROG...

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Incearca mai intai sa ii dai o resetare generala. Daca tot nu merge nici dupa asta, poti incerca sa faci update-ul, atata timp cat e unul oficial nu i se pierde garantia.