| valentin233 a întrebat:

Am comandat un produs de pe Altex.ro, iar metoda de livrare este prin UrgentCurier. Asta inseamna ca voi putea ridica produsul de la posta? Explicati-mi va rog ce trebuie sa fac. Merci mult!

4 răspunsuri:
| lcmbobovl a răspuns:

UrgentCurier ti-l aduc ei acasa.Te vor suna ei cand ti-l aduc.

| valentin233 explică (pentru lcmbobovl):

Dar pe site-ul de unde am cumparat acel produs scria ca livrarea este gratuita. Sper ca nu va trebui sa platesc ceva cand voi primi coletul de la ei, nu?

| lcmbobovl a răspuns (pentru valentin233):

Absolut nimic. Daca scria livrarea gratuita e gratuita.

| 16iulia16 a răspuns:

Da o sa iti vina la usa mai de graba o sa te sune si o sa cobori sa le ei (produsele).Ei vin in fata blocului tau la adresa la care leai lasato.Nu nu platesti nimic este gratuit dar datorita faptului ca este graduit transportul vin produsele cu intarzieri. Eu am comandat cand au fost reducerile alea vinerea neagra am comandat un maus niste boxe o placa de par si un aparat foto digital, mau sunat am coborat jos si n-am ridicat decat boxele mausul si placa de par dar aparatul foto... mi-au spus ca nu este nici un aparat si a spus ca s-ar putea sa vina cu alta masina dar il astept... sper sa vina. Bafta si tie. Fundita?