| Tentacle111 a întrebat:

Am de gand sa vand niste jocuri pentru PS3/PC, deoarece m-am plictisit de ele. Unde as putea pune anuntul? Am auzit de Olx si Tocmai.ro, dar daca nu le ia nimeni? Alte site-uri daca stiti va rog.Si cum se face? De exemplu o persoana trebuie sa fie obligatoriu din judetul meu? Puteti sa imi explicati, va rog, multumesc.

2 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Okazii.ro

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Te asigur daca pui anunt pe olx il vinzi in cel mult 2 saptamani. Incearca sa-ti faci anuntul cat mai atragator si sa-l pui la un pret cat mai avantajos.Succes!