| Sebastian1197 a întrebat:

Salut TPU
Am facut un server de samp 0.3z dar nu stiu cum sa pun comenzile si sub ce forma sa fie

Funda

Răspuns Câştigător
| Alinvip a răspuns:

Stiu un grup pe fb foarte fain de SA:MP!
Orice ceri iei iti raspund, baietii sunt foarte profesionisti. Si din cate am auzit ADMIN-ul grupului este un var de a lui Sw0dow (Fondatorul si scripterul) faimoslui svr de SA:MP RP BuuGED :D. Iar asta, varul lui se pricepe si el! are si un canal foarte bun de YouTube.
Iar daca tocmai ai inceput in svr de SA:MP sigur o sa intervina muuulte BUG-uri, asa ca mai bine te inscrii in acest grup secret.
Pe langa suport, pe acest grup poti sa iti faci si reclama.

Da-mi un add la frides pe facebook (https://www.facebook.com/craca.deal) nu te speria de nume :)). Iar eu iti dau invitatie :D