| Trully_7676 a întrebat:

am instalat windows vista si acum vreau sa imi fac sunetul si nu merge cu realtek si am avut hd adeck cu acel program a mers sunetul putetii sa imi datii si mie un link de descarcare sau un alt driver?big grin Cine ma ajuta are funda big grinhappy

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poti folosi slimdrivers sau sa intri pe site-ul producatorului placi tale de baza si sa-ti descarci drivele de care ai nevoie! Slimdrivers il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/

| CoSmInEl500 a răspuns:

Cauta driverele de la placa te de baza (dar ai grija sa fie pentru windows vista) si instaleaza-le. ar trebui sa mearga

| Andrei_Cozmiuc_1980 a răspuns:

Norocosule!