| DeXx a întrebat:

Am nevoie foarte urgent de un raspuns. Poate cunoasteti jocul Brawl Busters e fain rau.Am o problema cu el.
Ponesc jocul imi scriu contul si parola si ii dau login and play si stau cateva secunte si imi apare o chestie cu code field si nujh ce sa ii fac. Care stie ce are de nu merge? Va rog mult ajutati-maaa... Dau funda daca ma lamuriti.

Răspuns Câştigător
| ComanAlexIoan a răspuns:

Si mie imi apare la fel, sterge-l din tot calculatorul si instaleaza-l din nou, asa am facut si eu si mi-o mers, nu stiu daca la tine merge, incearca, vezi!

| DeXx explică (pentru ComanAlexIoan):

L.am facut de 2 ori asa si tot la felcrying
e tare rau jocu

3 răspunsuri:
| parkour12 a răspuns:

Sterge-l si instaleaza-l iar ca si mie mi s-a intamplat si asta am facut si mi-a mers

| SiNtEcArA a răspuns:

Naspa joc nu pot sa te ajut