| RandyOrton07 a întrebat:

Am o intrebare : As vrea sa-mi reformatez PC-ul si sa-mi pun Windows 7 Ultimate x64 bit,dar mi-e frica pentru ca mi-am cumparat recent un Antivirus Kaspersky nou cu licenta,iar daca reformatez PC si mi se sterge si Antivirusul,nu cred ca mai merge instalat si a doua oara. Deci, ce pot face? Va rog ajutati-ma.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-l instalezi fara frica daca ti-ai facut un cont pe siteul celor de la Kaspersky. Asa am si eu Bidefender. L-am reinstalat de 10 ori.

1 răspuns:
| RandyOrton07 explică (pentru Salontanul):

Mersi mult, ai cumva un ID de mess/skype sa te intreb ceva?