| d33a a întrebat:

Anul trecut am cumparat un antivirus original : kaspersky 2009. Acuma mi-a expirat. Mai merge reinstalat a doua oara sau trebuie sa iau altul?

Răspuns Câştigător
| teodorus a răspuns:

Trebuie sa iei altul happy

| downdl a răspuns (pentru teodorus):

Hehe! ba nu trebuie altu, uite aici promotie pentru un an kaspersky antivirus 2013: http://downdl.com/......g-edition/

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

De fapt nu iei altul, cumperi o licenta pentru inca un an

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ori cumperi licenta pentru inca un an ori o lasi balta si iti bagi nod32 cu nod fix si gata. E ilegal, moca si mai bun decat kaspersky.
Spor!

| Candyman a răspuns:

Trebuie sa iti reannoiesti licenta, asa te va costa mai putin. Eu cumpar cu 50 ron licenta pentru 1 an, dar nu din magazin. Daca tot iti vei cumpara poti sa iei KIS 2010. Si ESET Smart Security este bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic, îți cumperi altă licență, deoarece aceea este valabilă doar un an.
Dar, fiindcă ai fost fată cuminte și ai plătit, nu ai furat (sper), o să-ți trimit un link cu o oferă Kaspersky pentru încă un an, fără bani (și legal, evident).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a espirat licenta .ra levedere.