| Tode_DeejayTode_1994 a întrebat:

am o placa de baza in Format Micro ATX si vreau sa imi cumpar o placa de baza Format ATX merge pusa in carcasa?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Asculta-l pe Stalievus happy

| Stalievus a răspuns:

Salut. Si eu sunt fundas. Poate unii zic ca atacantii sunt mai importanti, dar nu este asa. Fundasii isi apara terenul. Ideea este sa iei mingea de la adversari. Cauta un perete si da cu mingea intr-un anumit loc. Incearca tot acolo sa nimeresti intotdeauna. Zii ca poti sa o faci. Succes!

| Stalievus a răspuns:

SCuze nu am nimeritbig grin