| ProCoSmYn a întrebat:

am o problema cand deschid pc cateodata vreau sa intru intr-un joc si imi apare acolo o imagine in care scrie si imi spune cu ce sa deschid acel joc apas Browse caut jocul il gasesc dau click si nu merge. majoritatea asa fac. ce as putea sa fac ca sa nu mai apara? funda

2 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Le-ai instalat? daca nu le-ai instalat probabil ca sunt sub forma de imagine iso.

| ProCoSmYn explică:

Da ma le-am instalat asa face la orice daca incerc sa deschid ceva