| BlackManJe a întrebat:

am o problema cu internetul.eu sunt abonat la d i g i. si am facut contract de 50 de mbps. am sunat la ei, am testat viteza si acolo la viteza imi scrie:ping-firewall download- 21.9 mbps upload-4.5 mbps
ei mi-au zis ca e din cauza la firewall-ul ala. ce pot face sa scap ca sa pot avea viteza de 50 de mbps. dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu vei avea niciodata viteza care scrie pe foile contractului ca o ai happy
si in plus la ce iti trebuie 50 de mega? happy

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Nu prea poti... acum se tot lucreaza si internetul merge greu dar intr-o luna 2 se rezolva dar din pacate mai repede nu prea...