| SorinStoienică a întrebat:

Am o problema cu un cooler abia cumpărat nefolosit numit Suport Laptop DeepCool Wind Pal 17inch... cand il conectez la laptop nu porneste de ce?

2 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Trebuie să aibă un buton de pornire

| Kryeno a răspuns:

Ai testat slot-ul USB de la laptop (cel în care ai conectat cooler-ul)? Poate el nu funcționează. Încearcă să conectezi cooler-ul și la o altă sursă, să vezi dacă pornește. Dacă nu a mers cooler-ul, du-l la magazin (să ai cu tine și bonul fiscal), iar cei de-acolo ți-l vor schimba cu unul nou.