| Pashca a întrebat:

am o problema la PC foarte mare.
Grafuca la calculator este foarte rea si nu stiu de ce, Mi-am schimbat windowsul si grafica tot nu este buna...
Uitativa la o poza cum arata grafica la pc meu (La mine acum este windows xp).
http://i.imgur.com/IS4IR.png

Va rog mult sa ma ajutati, Ofer fundita mersi anticipant. :X

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Salut, nu ai instalat driverul care trebuie pentru placa video, deschide unitatea. uita-te ce placa video ai ( asta daca nu stii numele ) intri frumusel pe google.ro, cauti driver -nume placa video- il downloadezi ( asta desigur, dupa ce te duci in control panel>add or remove programs>stergi ce ai inslat tu. pentru placa video daca ai instalat ceva. instalezi driverul downloadat + restart la pc si totul ar trebui sa fie ok.