| aPzZz a întrebat:

am si eu o problema... Aseara mi-am scapat telefonul in toaleta, eram in oras si am cumparat repede o punga de orez, dupa ce l-am sters, am scos piesele etc si nu incapea tot in punga aceea il tot intorceam, si cand am ajuns acasa (eram in oras) am luat repede un bol, am pus orez, l-am lasat pana azi dimineata si acum are o pata neagra aproape pe tot ecranul... ce pot face? Tin sa mentionez ca displayul merge
Dau funda

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Lasa-l peste noapte in orez. Orezul va atrage chinezii, care vor veni sa iti curete telefonul. Daca nu vin, incearca sa il duci intr-un service autorizat.