| Ancasiatat12 a întrebat:

Buna,TPU! Ieri mi-am scăpat telefonul in apa si l-am scos imediat,l-am sters repede, i-am scos si bateria si am sters inauntru si dupa l-am pus in orez(a stat ceva ore) și azi dimineata l-am pornit doar ca rămâne blocat pe numele telefonului si l-am lasat asa 20 de min si a rămas la fel...e posibil sa ii mai pot face ceva sa își revină?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca a intrat apa inauntru, nu mai este nimic de facut.

| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa-l lasi mai mult in orez. Si ca o glumă, pentru ca vin greu chinezii sa ti-l repare, e distantă mare.
Mergi cu el la service, serios acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus

| Edward205 a răspuns:

Am auzit ca sunt unele programe cu care iti poti recupera datele de pe telefon. Eu am auzit de dr.fone dar sunt multe altele