| BobiiMtfkr a întrebat:

Azi mi-a scapat telefonul in WC. L-am sters repede, l-am bagat intr-o punga cu orez si l-am pus pe calorifer. In seara asta i-am pus bateria si l-am aprins. Displayul merge foarte prost, se misca foarte prost, se blocheaza frecvent, selecteaza ce vrea el, cand vrea el. Ce as putea sa fac? (Samsung Galaxy S Plus)

1 răspuns:
| Zdog a răspuns:

Sal duci la service, el nu s-a defectat de la apa s-a defectat ca l-ai pus pe calorifer si denasta, funda