| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

am si eu o problema cand intru in serverul de metin creat de mine si incerc sa merg ma scoate nu doar pe mine si pe playeri de ce?

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Salut, problemele pot fi de la memoria Ram, conexiunea de internet, setarie facute in bata base, cam in ordinea asta trebuie sa cauti rezolvarea. Pentru a raspunde exact la intrebarea ta, este nevoie de mult mai multe detalii. Daca il faci la tine pe hard, nu cred ca merita efortul de a fi GA pentru cateva zile cu cat este de munca la un server de metin2, pentru tine si prieteni va recomand un server mai nou, mai putin populat unde sa va distrati o perioada. Este strict o parere personala. Daca totusi vrei sa faci un server al tau de care sa te tii, cauta fisierele originale la care sa faci update-uri, este mult mai simplu si rapid decat sa repari si cauti bug-uri in fisierele altora, tot o parere personala.