| AL3cs21 a întrebat:

am si eu o problema cu imprimanta(Hp deskjet D 2360). Am incarcat cartusele acum cateva zile si cand vreau sa trag ceva color galben sau albastru scoate o culoare foarte dubioasa. in gen de roz, ca si cand nu ar avea tus albastru. Dar la rosu este totul ok imi puteti spune ce are?

1 răspuns:
| iEmonel a răspuns:

Scoate vreo 10 foi color la imprimanta pana isi revine. Asa face tot timpul dupa reincarcare sau cand nu mai e mult tus.