| LamaieSandu a întrebat:

Am un numar de Vodafone si vreau sa ma transfer la Orange... Intrebarea este daca ma costa ceva transferul?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Portarea este gratuita. Gasesti aici mai multe informatii despre modalitatea in care iti poti porta numarul in reteaua noastra http://www.orange.ro/......y/iq/52781
O zi buna,
Orange Helpers

| bbydeea317 a răspuns:

Nu te costa nimic transferul, doar ca putin complicat. Ai nevoie de o cerere tip si cred ca dureaza in jur de o luna pana se regleaza toate conturile. Orange-ul iti da o oferta foarte avantajoasa cand vrei sa te transferi.Merita.

Succes!