| Adrianos112 a întrebat:

am un server de sa-mp ne modificat cu nimic, l-am aluat dupa www.sa-mp.com, pagina officiala, si as vrea sa il fac RoleyPlay (RPG), da nu stiu cum, as vrea sa il fac asemanator cu serverul Bugged, daca il stiti, si as avea nevoie de ajutor deoarece nu stiu nimic. Va rog frumos sa ma ajutati!
Funda!

1 răspuns:
| starker21 a răspuns:

Ia de aici se te uita si creazati singur serverul daca nu reusesti lasi raspuns si iti fac eu unul si l pun oK? BFt