| PkAdi a întrebat:

Are cineva orice fel de hack pentru metin 2 ro care sa functioneze cu update-ul asta? am avut niste hackuri dar s-a facut update la server si nu mai merg... care aveti va rog dati add la pk.ady86@yahoo.com sau sa imi dati un link mersi :* happy

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Da sunt care mai merg dupa update si poti incerca acest site tutorialul.info/forum-coduri-hack-uri-boti-si-altele

2 răspunsuri:
| Misu1997 a răspuns:

Salut! din cate stiu eu mt2ro are hack shield...
nu downloada dupa net tot feluri de "hackuri" consumi timp degeaba si iti umpli pc de virusi